Perfumy Mexx

Coraz więcej marek odzieżowych rozszerza swoją działalność również o perfumy, i właśnie taka sytuacja ma miejsce w przypadku Mexx. Mexx sprzedaje swoje kolekcje w 50 krajach na całym świecie, mając w ofercie szeroką propozycję, dla kobiet, mężczyzn a także dzieci. Poza klasyczną odzieżą klienci mogą wybierać wśród butów, okularów i torebek, a także wysokiej jakości perfum. Które jak się okazuje bardzo szybko znikają ze sklepowych półek, chociaż akurat temu nie ma się co dziwić zważywszy na ich jakość.

Mexx zaprosił do współpracy jednych z najlepszych perfumiarzy w branży, to znaczy Benoistego Lapouzę i Nathalie Lorson. Efekty tej współpracy są widoczne w postaci wód toaletowych, perfumowanych oraz kosmetyków do pielęgnacji, które od lat cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów. Linie perfum przeznaczone są zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet - łącząc w sobie elegancję i delikatność, romantyzm i seksapil. Panowie mogą także skorzystać z wysokiej jakości wód po goleniu, które uzupełniają kolekcję producenta.

Zapachy Mexx

Mexx tworzy kompozycje zapachowe, które wielu osobom kojarzą się z młodzieńczością, ale też i po prostu radosny charakter. Ich sekret tkwi prze wszystkim w zatrudnieniu czołowych perfumiarzy, którzy mają ogromne doświadczenie i renomę w wymyślaniu unikalnych zapachów. Marka chętnie sięga po cytrusy i kwiaty - zapewniają one orzeźwienie i zastrzyk pozytywnej energii. Taka właśnie jest seria Mexx Women, w przeciwieństwie do Mexx Black Women, która zniewala połączeniem ambry, lotosu i czarnej porzeczki. Uzupełnieniem stylu są bardzo ciekawie i oryginalnie zaprojektowane flakoniki. Są one kolorowe, ale jednocześnie bez zbędnej przesady, a prosta forma sprawia, że bardzo elegancko wyglądają. Perfumy Mexx to idealna propozycja dla Pań i Panów, którzy oczekują świeżości, młodzieńczej energii i mnóstwa pozytywnego nastawienia do życia.

Komentarze