Pachnieć jak gwiazda – perfumy od Celine Dion

Celine Dion to kanadyjska piosenkarka, kompozytorka oraz autorka tekstów która dysponuje ponad 3-oktawowym mezzosopranem lirycznym. W 2003 roku, kiedy to rozpoczynała serię swoich koncertów w Las Vegas, we współpracy z marką Coty, stworzyła własną markę perfum, która obecnie liczy kilkanaście zapachów. Dzięki wysokiej jakości w połączeniu z przystępnymi cenami, cieszą się one ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie.

Pierwsze perfumy gwiazda nazwała po prostu Celine Dion. To zapach o świeży, o bogatej kompozycji kwiatowej połączonej z ciepłymi nutami drzewnymi. Znajdziemy tu między innymi konwalię, fiołek, żółtą różę, drzewo sandałowe, kwiat pomarańczy, jaśmin oraz piżmo.

Fankom klasyki oraz kwiatowych nut z pewnością przypadną natomiast do gustu perfumy Celine Dion Signature z 2011 roku, które stanowią połączenie magnolii, jabłka oraz piżma. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pachnieć świeżo i dziewczęco.

Lekkim i bardzo nowoczesnym zapachem jest Sensational, który zadebiutował w kwietniu 2008. 

Jego twórcą jest Maurice Roucel – kreator hitu DKNY Be Delicious. Jak sam przyznaje, nuty zapachowe dopasował tu w taki sposób, by w jak największym stopniu odzwierciedlały osobowość sceniczną Celine Dion – delikatność, kobiecość i energię. Nutami głowy są tutaj jabłko, gruszka, fiołek oraz śliwka, serca – konwalia, frezja i jaśmin, a bazy – piżmo, ambra oraz drzewo sandałowe.

Warty wspomnienia jest także Notes, który stanowi głębszą i bardziej zmysłową wersję pierwszego zapachu piosenkarki. Jak podkreśla gwiazda, przywołuje on na myśl romantyczne chwile spędzane tylko we dwoje. Nutę głowy tworzy gardenia, nektarynka i wodna lilia, serca - mimoza, piwonia oraz amazońska orchidea, a bazy – białe piżmo, drzewo gwajakowe oraz australijski sandałowiec.

Komentarze