Marry Me! Lanvin – perfumy nie tylko dla zakochanej kobiety

Marry Me! to kwiatowe perfumy kultowej marki Lanvin – najstarszego paryskiego domu mody. Ten świeży i bezpretensjonalny zapach został zaprojektowany z myślą o młodych kobietach o romantycznej duszy, które cenią sobie delikatne, a zarazem eleganckie pachnidła. Perfumy doskonale sprawdzą się zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Perfumy Lanvin – krótka historia

Marka Lanvin jest dziełem Jeanne Lanvin – francuskiej projektantki mody, która w 1889 roku otworzyła swój pierwszy sklep z kapeluszami, szybko zdobywając serca najmodniejszych Paryżanek. Z czasem butik stał się domem mody, a imperium ofertę odzieżową poszerzyło o eleganckie perfumy. Pierwszy zapach na rynek trafił 1924 roku – były to perfumy „Mon Peche”, a jego ogromny sukces skłonił firmę do kolejnych inwestycji w świecie zapachów.

Obecnie dostępne w ofercie Lanvin perfumy to szeroki wybór zapachów zaskakujących oryginalnymi połączeniami nut. Specjalnie dla nieco młodszych pań zaprojektowano Lanvin Marry Me!

Marry Me! – kwintesencja romantyzmu

Delikatne Marry Me! to perfumy łączące ogromny bukiet kwiatów z koktajlem świeżych owoców i głębokimi akordami bazy, które utrwalają całą miksturę. Kompozycję otwierają słodkie frezje i jaśminy, połączone z soczystą wonią pomarańczy. W sercu królują brzoskwinie, romantyczne róże i tajemnicze magnolie. Całość została utrwalona głębokimi akordami piżma, cedru i bursztynu.

Marry Me! są dziewczęce i kobiece zarazem. Urzekają romantyczną mgiełką kwiatów, a orientalne dodatki sprawiają, że kompozycja nabiera nieco zmysłowego charakteru. Wystarczy niewielki obłoczek, aby poczuć się, jak po przekroczeniu bram egzotycznego ogrodu. Spryskaj się tymi kwiatowymi perfumami, zamknij oczy i wyobraź się, że unosisz się na huśtawce zbudowanej pośród jaśminów, frezji i róż.

Komentarze