dolce gabbana perfumy

Rosnąca popularność perfum. Czy Dolce Gabanna zalicza się do takiej grupy?

Dolce & Gabanna to przede wszystkim ogromne wyczucie piękna, a jednocześnie delikatność w przekazie wizji, która stała się znakiem rozpoznawczym ukazywanej marki. Założono ją na przełomie 1985 roku na terenie Mediolanu. Stworzyli ją Domenico Dolce oraz Stefano Gabanna. Dolce Gabanna perfumy już wtedy cieszyły się ogromną popularnością. Wiele osób zastanawia się, od czego tak naprawdę zaczęli. Wskazuje się, że ich kariera rozpoczęła się od projektowania odzieży dla płci pięknej. Kolejnym krokiem stały się projekty strojów kąpielowych oraz bielizny. Ofertę swą rozbudowali również o rzeczy dla mężczyzn.

Zarówno na początku, jak i w dzisiejszych czasach marka ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Faktem jest, że perfumy są istotnym elementem wizerunku. Wybieramy je zgodnie ze swoim gustem, jak i stylem życia. W kolekcji można spotkać zarówno słodkie, jak i ,,cięższe" perfumy tej marki.


Przedstawiana marka oferuje perfumy, które niezwykle długo utrzymują się na naszej skórze. Niezwykły zapach to wizytówka Dolce & Gabbana.Powszechnie wiadomo, iż projektanci "rodzą” zapachy dla kobiet oraz mężczyzn. Są one przeznaczone zarówno na aktywny dzień, ale przede wszystkim na wyjątkowy wieczór. Można w ich kolekcji odnaleźć wyjątkowe nuty zapachowe. Na uwagę zasługuje ponadczasowy zapach Pour Homme, który został stworzony na przełomie 1994 roku. Marka posiada dodatkowo ogrom interesujących zapachów, które zostały ukryte w klasycznych, a jednocześnie niezwykle gustownych buteleczkach. Domenico Dolce oraz Stefano Gabanna stali się najbardziej aktywnym duetem projektantów w całym świecie mody. Można śmiało stwierdzić, że są oni uwielbiani zarówno przez młodsze, jak i starsze osoby. Jednak nie było tak kolorowo, ponieważ mężczyźni wielokrotnie spotkali się z dużą krytyką. Dotyczyła ona projektów, jak i również licznych kontrowersyjnych poglądów. Ciekawostką jest, że Melania Trump uwielbia projekty tego duetu. W chwili przeprowadzki do Białego Domu pierwsza dama miała na sobie top posiadający metkę Dolce & Gabanna.

Komentarze