Perfumy Miracle

Historia marki Lancome sięga lat 30-tych ubiegłego wieku, a dokładniej roku 1935. Początkowo ta francuska firma skupiała się przede wszystkim na produkcji wysokiej jakości perfum, cieszących się dużym powodzeniem wśród klientów. Później oferta została rozszerzona o szeroką gamę innych kosmetyków, między innymi kremów do pielęgnacji twarzy, tuszów do rzęs, podkładów i pudrów. Szczególnie duże wzięcie mają kremy przeciwzmarszczkowe, wygładzające i ujędrniające delikatną skórę.

Jednak nadal jednym z filarów tej marki są perfumy, które mają prawie tak długą historię, jak sama firma. Pierwszy zapach powstał w roku 1936, czyli zaledwie rok po założeniu firmy, od razu został on bardzo ciepło przyjęty na rynku. Podobnie sytuacja miała miejsce z kolejnymi zapachami, one także szybko dostawały się na listy bestsellerów. Na początku Lancome znana była przede wszystkim w Europie, ale w latach 50-tych zaczęła ekspansję również w Ameryce.

Perfumy Miracle - wielki przebój francuskiej marki

Spośród szerokiej gamy zapachów stworzonych przez Lancome na szczególną uwagę zasługują perfumy Miracle. Zapach ten został zaprojektowany przez Alberto Morillasa i Harry'ego Fremont, a flakon jest dziełem Charlesa Boussiqueta. Na rynku pojawił się on w roku 2000, i od tego czasu cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Perfumy te mają intensywny, energiczny zapach, łączący w sobie nutę egzotyki i odrobinę szaleństwa. Bardzo ciekawie dobrane składniki sprawiają, że perfumy dodają pozytywnej energii i chęci do aktywnego działania. Sam zapach jest kwiatowy z domieszką cytrusów, można w nim wyczuć między innymi frezję, magnolię, mandarynkę czy chińską śliwkę. Całość kompozycji uzupełnia odrobina pieprzu, rozgrzewający imbir, delikatny jaśmin i zmysłowe i wyraziste piżmo, dając aromat, który może towarzyszyć w każdej sytuacji.

Komentarze