DKNY perfumy damskie

Rozpoznawana i renomowana na całym świecie marka DKNY założona została przez amerykańską wizjonerkę o nazwisku Donna Karan. Pierwsza część nazwy marki pochodzi więc od jej inicjałów, natomiast druga związana jest z główną siedzibą firmy, która znajdowała się w Nowym Jorku (NY). Przez kilkanaście lat, a więc od początku funkcjonowania marki DKNY, proponowała ona klientkom wysokiej jakości zegarki oraz perfumy.
Na uwagę zasługuje linia Be Delicious Fresh Blossom DKNY perfumy damskie. Ten uwodzicielski, aczkolwiek zarówno niezwykle elegancki zapach, opiera się na bazie z drzewa sandałowego i czerwonego jabłuszka. Wyżej wspomnianą podstawę połączono z sercową, kwiatową nutą jaśminu, róży i konwalii oraz owocowymi aromatami czarnej porzeczki i moreli. W rezultacie, otrzymujemy subtelny, delikatny i bardzo romantyczny zapach, wyśmienity na wiosnę. Nie jest on zbyt intensywny czy ciężki przy równoczesnej trwałości, dzięki czemu znakomicie nadaje się do codziennego stosowania.
Panie poszukujące uniwersalnych, luksusowych zapachów, które będą nieco bardziej stonowane, niż Be Delicious, powinny spróbować perfum z serii Gold Sparkling. Ich niepowtarzalna receptura, której główną podstawą są paczuli i bursztyn, zachwyca zmysłowością i tajemniczością. Dwa, podkreślone wyżej, fundamentalne składniki otulono zmysłowymi aromatami: cytrusów i innych słodkich owoców oraz wspaniałych kwiatów jaśminu, a także goździka.

Dla dynamicznych i aktywnych kobiet stworzono specjalną linię perfum o nazwie Pure A Drop of Rose. Ten wysokiej jakości, orzeźwiający kosmetyk, jak wszystkie proponowane przez markę DKNY, opiera się na owocowo-kwiatowej mieszance zapachów, a więc: róży, magnolii, werbenie, czarnej porzeczce, wanilii oraz cedrze. To magiczne i subtelne zestawienie nie tylko odświeży i poprawi samopoczucie, ale przede wszystkim sprawi, że każda z pań poczuje się kobieco i atrakcyjnie.

Komentarze