Davidoff Silver Shadow

Marka Davidoff to znana na całym świecie firma, zajmująca się od wielu lat dostarczaniem produktów najwyższej jakości swoim klientom. Choć wcześniej, przedsiębiorstwo skupiało się wyłącznie na rozwoju w branży tytoniowej, obecnie cieszy mężczyzn wysokiej klasy perfumami. Perfumy Davidoff dedykowane są pewnym siebie, doświadczonym, silnym mężczyznom, kochającym prawdziwe wyzwania.
Na szczególną uwagę zasługuje zapach Davidoff Silver Shadow, gdyż przykuje on uwagę nawet najbardziej wymagających mężczyzn. Perfumy te opierają się na nietuzinkowej bazie: dębowym mchu oraz ambrze. Twórcy zapachu połączyli ze sobą sercowe nuty: kwiatu szafranu oraz liści paczuli z nutami głowy: pomarańczy, kolendry, drzewa cedrowego, kwiatów, cynamonu, bursztynu oraz żywicy. To oryginalne zestawienie aromatycznych nut sprawia, że zapach ten nie tylko będzie trzymać się długo, ale znacznie polepszy dzień, niezależnie od tego, z jakimi zadaniami mierzyć się będzie właściciel perfum. Davidoff Silver Shadow usatysfakcjonuje młodszych, jak i bardziej doświadczonych mężczyzn.
Poza wspaniałym zapachem, urzeka także sam design flakonu. Kształtem przypomina on piersiówkę o pojemności 100 ml. Perfumy mają bursztynowy, złotawy odcień, dzięki czemu całość prezentuje się nadzwyczaj elegancko i luksusowo.

Mężczyźni, którzy będą zadowoleni z zapachu Silver Shadow, powinni także zastanowić się nad skorzystaniem z Good Life. Oba zapachy opierają się bowiem na intensywnej i trwałej podstawie, dzięki czemu perfumy będą utrzymywać się na ciele pomimo wysiłku fizycznego lub innych niesprzyjających warunków. Zarówno Silver Shadow, jak i Good Life, to zapachy kwiatowo-owocowe, które stanowią jednak przeciwieństwo subtelnych, delikatnych aromatów damskich – są one o wiele bardziej stonowane i silne.

Komentarze