Davidoff Good Life

Próbując znaleźć odpowiedni prezent dla ojca, brata lub partnera, warto zastanowić się nad perfumami marki Davidoff. Firma ta od wielu lat cieszy się zaufaniem i doskonałą renomą – w latach osiemdziesiątych, została przejęta przez Zino Davidoffa, który zdecydował się rozszerzyć jej działalność na branżę perfum, gdyż wcześniej przedsiębiorstwo skupiało się wyłącznie na przemyśle tytoniowym. Okazało się, że podobnie, jak cygara, linie perfum szwajcarskiej firmy, cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
Zapach Davidoff Good Life zalicza się do grona niesztampowych, wyśmienitych produktów tej marki. Opiera się on na bazie migdałów, drzewa sandałowego, bursztynu i figi. Aromat otulony został nutami zapachowymi: melona, lawendy, figi, bergamotki, porzeczki, magnolii oraz fiołka. Poprzez połączenie tak rozległego bogactwa bodźców i naturalnych składników, otrzymano intensywny, męski aromat. Ze względu na ich uniwersalność, po perfumy Davidoff Good Life sięgają panowie niezależnie od wieku i profesji. Good Life posiada jeszcze jedną niewątpliwą zaletę - to niezwykle trwały produkt, który nie zawiedzie pomimo wielu wyzwań i przeciwności, jakie prawdziwi mężczyźni napotykają na co dzień na swojej drodze.
Perfumy dla mężczyzn Davidoff Good Life, znajdują się w eleganckim flakonie, przypominającym trzy drobne fiolki, połączone w jedną całość – dzięki intrygującemu designowi, doskonale będą nadawać się na prezent.

Linia Good Life nie ogranicza się jednak wyłącznie do męskich produktów – mogą się nią cieszyć także panie. Opierają się one wówczas na mocnej, intensywnej podstawie, składającej się z: ambry, wetywerii, pieprzu i drzewa sandałowego i łączą się z następującymi nutami zapachowymi: jaśminem, śliwką, wanilią, różą, figą, magnolią, ylang-ylang, irysem. Powyższa receptura zafascynuje nawet najbardziej wymagające panie.

Komentarze