Celine Dion perfumy

Każdy zna, bądź chociaż słyszał o wspaniałej piosenkarce Celine Dion. Nie każdy jednak wie, że wypuszczono na rynek perfumy – Celine Dion.

Bardzo często bywa tak, że mariaż gwiazd ze światem perfumiarskim zdarza się coraz częściej. Nie inaczej jest w przypadku Celine Dion. W 2004 roku podpisała umowę z firmą Coty i wyruszyła na podbój rynku ze swoim pierwszym zapachem - Celine Dion - Notes.

Niesamowicie szlachetne, zmysłowe, pełne energii - takie są perfumy Celine Dion. Wielkim plusem, jest cena, ponieważ jest ona przystępna dla każdego - o to chodziło samej Celine, by trafić do jak największej liczby odbiorców. Tak więc za niewygórowaną cenę, możemy zdobyć perfumy, które da się z powodzeniem używać na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. Perfumy zyskały niesamowitą popularność wśród kobiet w różnym wieku i o różnej pozycji społecznej. Cena za perfumy Celine Dion waha się od 90-150zł za 100ml.

We flakoniku znajdziesz takie nuty zapachowe, jak: mrożone gruszki, wyrazista śliwka, świeże, soczyste jabłko, jaśmin i piżmo.
Perfumy te stworzone są dla kobiet, które uwielbiają być w centrum uwagi i są bardzo pewne siebie. To perfumy dla kobiet sukcesu, w każdym wieku. Są one intensywne, ale nie „rażące”, zapach długo utrzymuje się na ciele, co jest jego wielką zaletą. My same, jako właścicielki zapachu, przestaniemy go czuć już po paru chwilach – będzie to znak, że jest idealny dla naszej skóry, jak i dla naszych nosów i pozostałych zmysłów.


Zarówno w sieci, jak i dobrych drogeriach czy perfumeriach, znajdziesz wszystkie perfumy serii Celine Dion, w różnych pojemnościach, mniejszych i tych całkiem dużych. Tak więc jeśli szybko nudzi nam się dana nuta zapachowa, możesz kupić flakonik najmniejszej pojemności (15 lub 30ml) i mieć pewność, że zużyjesz go w szybkim tempie.

Komentarze