Carolina herrera 212 men

Perfumy Carolina Herrera wyróżniają się na tle innych nietuzinkowymi flakonami. Jeśli ktoś już raz pozna te perfumy, może być pewien, że zakocha się w ich wyjątkowości i na pewno zechce je nosić.

Carolina Herrera, to wenezuelska projektantka mody i założycielka domu mody, który sygnowany jest jej imieniem i nazwiskiem. Zaczęła ona działać również w przemyśle perfumiarskim, tworząc między innymi Carolina Herrera 212 men.

Dlaczego 212?
212 to kod telefoniczny miasta New York - Manhattan. To właśnie ono stało się inspiracją do stworzenia nowej linii zapachów dla mężczyzn. Manhattan to niesamowicie magiczne miasto, mieszają się tutaj różne kultury, obyczaje, style, ludzie...

Carolina Herrera 212 men to perfumy bardzo świeże, męskie, intrygujące i niesamowicie uwodzicielskie. Powoli rozwija na skórze mężczyzny swój zapach, pozostając na niej na bardzo długi czas. Kobietom ciężko będzie oprzeć się temu zapachowi i działaniu jego nut zapachowych, którymi są: zielona cytryna, grejpfrut, kwiat dzikiej pomarańczy, zielony pieprz, nuty wodne, imbir, gardenia, drzewo sandałowe, drzewo guaiac i piżmo.

Cena za te dane perfumy, waha się między 170 a 230zł, za 100ml.

W perfumeriach i dobrych drogeriach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych znajdziesz perfumy Caroliny Herrera. To bardzo specyficzne zapachy, stworzone dla kobiet i mężczyzn pewnych siebie, dążących do celów, które sobie postawili. Cóż, to po prostu woń dla ludzi sukcesu!


Jeśli nie kojarzysz Caroliny Herrera, to na pewno znasz flakonik w kształcie buta na bardzo wysokim obcasie. To również jej zapach, bardzo wyjątkowy i piękny zresztą. Serii Carolina Herrera wyszło już kilka, każdy jest nietuzinkowy i bardzo... „inny”. Na pewno każdy znajdzie wśród nich ten stworzony dla siebie – idealny, ten w którym świetnie będzie się czuć, na co dzień i podczas wyjątkowych okazji.

Komentarze