Perfumy Calvin Klein

Calvin Klein to utytułowana, amerykańska marka modowa, zapoczątkowana w latach sześćdziesiątych, ubiegłego wieku. Od samego początku, misja, jaka przyświecała firmie, to oddanie minimalistycznej, klasycznej elegancji w postaci luksusowych produktów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Firma ta nosi nazwę na cześć swojego założyciela.

Rozsławiły ją projekty z dziedziny designerskich dżinsów, które zdobyły sławę na całym świecie, odciskając swoje piętno na całokształcie ówczesnych projektów. Dzisiaj, poza świetnymi, codziennymi spodniami, marka ma w swojej ofercie znakomitą bieliznę, perfum oraz biżuterii. Produkty tej marki cieszą się ogromnym uznaniem pośród nawet najbardziej wymagających użytkowników na całym świecie.

Świetne projekty amerykańskiej firmy na stałe wpisał się w popkulturę, nierzadko wytyczając trendy w świecie mody oraz szeroko pojętego lifestyle’u. Po dziś dzień, perfumy sygnowane logiem Calvina Kleina są cenione przez najbardziej uznane gwiazdy oraz niezliczone rzesze zwykłych użytkowników.

Komentarze