Woda toaletowa Jaguar

Jaguar większości osób kojarzy się z brytyjską marką motoryzacyjną, produkującą luksusowe samochody. Tymczasem oferta tej firmy jest znacznie szersza, obejmując między innymi ekskluzywne perfumy. Na rynku pojawiły się one w roku 1986, zarówno w wersji dla mężczyzn jak i dla kobiet. Tak jak samochody Jaguara kojarzą się ze sportowym charakterem, nowoczesnością i luksusem, to dokładnie tak samo jest z zapachami sygnowanymi tą marką. Trwałe, zachowujące świeżość przez cały dzień są bardzo chętnie wybierane przez aktywne, lubiące sportowy styl życia osoby.

Perfumy Jaguar to przede wszystkim męskie linie zapachowe, między innymi dezodoranty, wody perfumowane i toaletowe, a także żele pod prysznic i mleczka do ciała. Wysokiej jakości składniki, między innymi aromaty kwiatów i drewna zapewniają z jednej strony lekkość i świeżość, a z drugiej oryginalny, wyróżniający się aromat. W każdej sytuacji zarówno panowie jak i panie będą się czuć pewnie po ich użyciu.

Wody toaletowe Jaguar.

Jedną z najchętniej wybieranych produktów zapachowych marki Jaguar są wody toaletowe. Firma przygotowała ich pełną gamę, zarówno dla osób szukających klasycznej elegancji, jak również dynamicznych, chcących pokazać swój indywidualizm i styl. Zapakowane w eleganckie, smukłe flakony przyciągają wzrok swoim wyglądem i wyjątkowym charakterem. Na rynku bardzo dużą popularnością cieszy się woda toaletowa Jaguar Classic, oferowana w kilku wersjach zapachowych. Przeznaczona dla mężczyzn pewnych siebie, żyjących nowocześnie i lubiących korzystać z życia, ale też ceniących wyrafinowaną klasykę. Projektanci w 2016 roku pokazali światu kolejną nowość firmy, wodę toaletową Jaguar Pace. Ziołowe i korzenne akcepty w połączeniu z pieprzem, rozmarynem i zielonym groszkiem zapewniają wyrazistą lekkość i sprawiają, że nie da się przejść obok tego zapachu obojętnie.

Komentarze