Perfumy Paris Hilton

Celebryci, osoby ze świata mody czy showbiznesu często decydują się wypuścić na rynek kolekcję odzieży czy perfum sygnowane własnym nazwiskiem. Ale żeby osiągnąć w taki sposób sukces czasami wystarczy być skandalistką, bajecznie bogatą skandalistką. Taką osobą jest niewątpliwie Paris Hilton, która popularność osiągnęła przede wszystkim dzięki kontrowersyjnemu życiu. Zaliczana jest ona do przedstawicieli współczesnych celebrytów, jako dziedziczka ogromnej fortuny mogła sobie pozwolić na całkiem sporo i chętnie korzystała z uroków życia.

Paris próbowała swoich sił między innymi w modelingu, zajmowała się także przez pewien czas aktorstwem. W Ameryce dała się poznać przede  wszystkim z reality-show, w których intensywnie brała udział. Oprócz tego pisze książki i śpiewa, a od roku 2004 roku sprzedaje także perfumy. Ich produkcją od początku zajmowała się firma Parlux Fragnances, dzięki ogromnej popularności oferowanych zapachów rozwijająca się niezwykle dynamicznie.

Linie perfum Paris Hilton

Perfumy Paris Hilton to klasyczny przykład tego, jak można wykorzystać swoją popularność do stworzenia popularnej marki. Pierwsze perfumy stworzone przez celebrytkę okazały się takim przebojem, że Parlux Fragnances zanotował kilkudziesięcioprocentowy wzrost sprzedaży. Wkrótce na rynku pojawiły się linie męskie, a później kolejne popularne zapachy, które zyskały dużą popularność na rynku. W roku 2007 był to zapach Can Can, a dwa lata później zapachy Fairy Dust i Siren. Sama Paris projektując swoje kompozycje postawiła przede wszystkim na zmysłowość i namiętność - czyli to, co sama sobą prezentuje i co nie jest jej obce. Jej perfumy dedykowane są dla kobiet, które są pewne siebie i otwarte na nowe doświadczenia. Które lubią eksperymentować, a jednocześnie otaczać się niezwykłym, wyjątkowym zapachem przez cały dzień i noc.

Komentarze